به گزارش هرمزخبر ، علی سامره در خصوص شکست برابر ملوان بندر انزلی در هفته سوم لیگ دسته اول باشگاههای کشور اظهار کرد: در نیمه اول بازیکنان ما بد کار کردند ولی نیمه دوم به خودشان آمدند و موقعیتهای زیادی هم بوجود آمد اما متاسفانه توپ توی دروازه نرفت و در چند مورد توپ به دیرک دروازه اصابت کرد یا بازیکنان ما دروازه خالی را گل نکردند.

وی با بیان اینکه باخت هم جزو فوتبال است و تیم ملوان با یک موقعیت به گل رسید و بعد از آن فقط دفاع می کردند، افزود: بچه ها خیلی زحمت کشیدند و تلاش کردند اما نشد امیدواریم در بازیهای بعدی نتایج خوبی بدست بیاوریم.
سامره با ابراز رضایت از تیم داوری مسابقه، عنوان کرد: فقط یک صحنه مشکوک به پنالتی برای مس بود که متوجه نشدم پنالتی بود یا نه اما با اعتراض بازیکنانمان می توان گفت که پنالتی باشد باید کارشناسان در این مورد نظر بدهند.
سرمربی مس رفسنجان بازی با ملوان را از روزهای بد برای مس رفسنجان تلقی کرد و گفت: اگر ۹۰ دقیقه دیگر هم بازی می کردیم توپهای ما از خط دروزاده رد نمی شد و داخل دروازه نمی رفت. این روزها در فوتبال وجود دارد که بایستی از آن تجربه کسب کنیم که امیدوارم با تمرکز بیشتری نسبت به این بازی، بازیهای بعدی را ادامه دهیم.
سامره افزود: بازیکنان ما باید یاد بگیرند وقتی از حریف عقب هستیم با تمرکز بیشتری به توپ ضربه بزنند چرا که اگر تمرکز خود را حفظ می کردیم در ۲۰ دقیقه آخر می توانستیم سه گل به ملوان می زدیم.
سرمربی مس رفسنجان در پایان در خصوص مصدومیت ۵ بازیکن تیم خود اظهار کرد: طبعاً مصدومیت ۵ بازیکن خوب تیم به ما ضربه می زند اما به هر حال جزو بدشانسی های ما در این فصل است. اینها جزو بازیکنانی بودند که در دوران بدنسازی با تیم نبودند و دیر به تیم اضافه شدند و هم به خودشان و هم به تیم ضربه می خورد و طبیعی است که نبودن آنها دست ما را خالی می کند اما اینها جزو فوتبال است و ان شالله مصدومیت این بازیکنان هر چه زودتر برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *