به گزارش هرمزخبر؛ با حضور معاون سیاسی، امنیتی استانداری کرمان، فرماندار، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان سه طرح عمرانی و کشاورزی در رفسنجان افتتاح شد و از سه طرح آماده افتتاح بازدید بعمل آمد.
بوستان روستایی اندیشه سعادت آباد رفسنجان با مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع و با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان، طرح پرورش شتر مرغ، ماهی و زنبور عسل در روستای اسماعیل آباد با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان و طرح های آسفالت، زیرسازی و جدولگذاری روستای اسلام آباد با اعتبار بیش از ۹۰۰ میلیون تومان سه طرحی بودند که به بهره برداری رسیدند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمان همچنین از زمین چمن مصنوعی استادیوم تختی، سالن ورزشی ۹ دی و استخر سرپوشیده باشگاه جوان رفسنجان بازدید کرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان رفسنجان در حاشیه بازدید از این سه پروژه اظهار داشت: سالن ۹ دی با اعتباری نزدیک به ۲.۵ میلیارد تومان تا ۱۰ روز آینده به بهره برداری خواهد رسید.
یاسر صالح نیا افزود: استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی جوان رفسنجان واقع در بلوار نبوت آماده افتتاح است و با اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون تومان از بخش خصوصی طی هفته های جاری به بهره برداری می رسد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *