به گزارش هرمزخبر ، ایمان محمدآبادی عصر امروز ۲۰ مرداد ماه در آیین بزرگداشت روز خبرنگار در رفسنجان اظهار کرد: راه اندازی نمایندگی خانه مطبوعات در رفسنجان مطالبه بحق و بجای اصحاب رسانه شهرستان بود که با کمک همه مسئولان و پیگیری های جامعه مطبوعاتی محقق شد.

وی افزود: رفسنجان بعد از مرکز استان اولین شهرستان در استان کرمان است که نمایندگی خانه مطبوعات را ایجاد کرده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان با بیان اینکه راه اندازی خانه مطبوعات در رفسنجان اتفاق خوبی است تا خبرنگاران مطالبات بحق خود را از این طریق پیگیری کنند، ابراز کرد: خانه مطبوعات قانونی ترین تشکل مطبوعاتی کشور است و لازم است که این نهاد از سوی مسئولان شهرستان به رسمیت شناخته شود.

محمدآبادی ادامه داد: تمام اتفاقاتی که در حوزه مطبوعات و خبرگزاریهای شهرستان می خواهد اتفاق بیفتد باید از این طریق صورت گیرد. لذا همه اصحاب رسانه به تقویت هر چه بیشتر نهاد خانه مطبوعات کمک کنند تا این نهاد از وظایف خود منحرف نشود.

وی با قدردانی از شرکت ملی صنایع مس ایران برای پشتیبانی برنامه‌های فرهنگی شهرستان تصریح کرد: این حمایت شرکت مس نباید موجب شود سایر ارگان‌هایی که توان مالی دارند در انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود کمرنگ حاضر شوند و از مسئولیت های خود شانه خالی کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان همچنین از امضای تفاهمنامه برگزاری هفته فرهنگی مشترک بین دو شهرستان رفسنجان و کاشان خبر داد و افزود: امیدواریم این اقدام گامی در حوزه ارتباطات فرهنگی بین استانی شود.


برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *